top of page

Nerissa Mefa'da Fiyatlar 22 Milyon TL'den BaşlıyorMersin'in yükselen yıldızı Nerissa Mefa'nın inşaasına Fuat Morel'de devam ediliyor. Hızla yükselen binaya olan ilgi de aynı oranda hızlı. Durum böyle olunca proje hakkında birçok soruya cevap aranıyor.


Dairelerin teslim tarihinden apartmanların genişliğine, konutların fiyatlarından sosyal alanlara kadar merak edilen tüm sorulara bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız.


Nerissa Mefa'da Fiyatlar Nasıl?


İnternet üzerinde denk gelebileceğiniz bazı sitelerde güncel olmayan fiyatlarımız mevcut. Bu sebeple artan enflasyon etkisiyle güncellenen fiyatlarımızı belirtmek istiyoruz. Nerissa Mefa'da dairelerin liste fiyatı 22 Milyon TL'den başlamaktadır. Bu fiyatlar, dairenin genişliği ve bulunduğu kata göre değişiklik gösterebiliyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi için hemen 0530 235 08 33'ü arayabilirsiniz.


Nerissa Mefa'da Dairelerin Teslim Tarihi Nedir?


Bu gözde projenin teslim tarihi 2024'ün ilk çeyreği olarak belirtiliyor. Şu anda "kabası" inşaa edilen projenin bir sene içerisinde ince işçiliğine geçilmesi bekleniyor.


Nerissa Mefa Daireleri Ne Kadar Büyük ve Kaç Oda?


Nerissa Mefa'da tüm daireler 6+1 olarak planlanmıştır. Dairelerin büyüklüğü ise 300-350 metre kare arasındadır.


Nerissa Mefa'da Kaç Daire Var?


Mersin'in yükselen yıldızı Nerissa Mefa'da toplamda 53 daire bulunmaktadır ve bu dairelerin hepsi 6+1 genişliğindedir.


Nerissa Mefa Nerede?


Nerissa Mefa, Mersin'in en popüler mahallesi Fuat Morel'de konumlanmaktadır. Projenin açık adresi ise şöyle: Fuat Morel mah. 28177 sok. No:4 Yenişehir/MERSİN. Dilerseniz bu linkten Nerissa Mefa'yı Google Haritalar'da görüntüleyebilirsiniz.


Sizler için Nerissa Mefa hakkında en fazla merak edilen sorulara cevap vermeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Proje hakkında daha fazla detayı öğrenmek için sizi satış ofislerimizde bekliyoruz. Randevu için hemen: 0530 235 08 33


Commenti


bottom of page