top of page
Image by Scott Webb

Mersin’in modern yüzü Yenişehir’de yer alan NERISSA,

daha iyi bir yaşam için tasarlandı. 

Şehirle bütünlük içinde ancak karmaşasından ve kaçındıklarımızdan uzak, kendimize ve yeniliğe yakın; özgürlük ve ayrıcalıklarla donatılmış bir hayat NERISSA’da yaşanıyor. Modern ve nitelikli bir yaşamın gereklilikleri göz önünde bulundurularak tasarlanan bu özgün proje, şehirli sosyal yaşam anlayışına ferah bir soluk katıyor.

boyut.png

Sadece 6 + 1 Daireler
350 - 375 m2

salon.png

Salon

room.png

4 Yatak Odası

oturma-odası_edited.png

Bağımsız Oturma Odası

mutfak.png

Amerikan Mutfak

smart-city.png

Akıllı Ev Sistemleri

Klima.png

Klima Tesisatları ve Klimalar

yangın.png

Yangın Söndürme Sprinterları

underfloor-heating.png

Yerden Isıtma Sistemi

ankastre.png

Tamamen Ankastre Mutfak

Akdeniz’in canlandırıcı güneşi ve esintisi,
NERİSSA MEFA ile yeni bir yaşam alanına hayat veriyor.

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Describe your image

final_giris_render_5.jpg

LOUNGE ALANI

NERISSA Residence’ın konforlu lounge bölümü, sakinlerin evleri dışında da dinlenebilmeleri ve sosyalleşebilmeleri için 7/24 hizmet veriyor. İster sabah güne lezzetli bir kahve ile başlamak ister komşularınızla keyifli sohbetlere dalmak, NERISSA’da her an için özel ve nitelikli bir deneyim yaşamak mümkün...

ORTAK TOPLANTI VE

ÇALIŞMA SALONLARI

Lobi ile bağlantılı olarak açık ofisler ve toplantı odaları ile donatılan Nerissa Residence, işiniz için gerekli tüm teknolojik imkanlara sahip.  Proje sakinlerinin diledikleri zaman rezerve ederek kullanabilecekleri bu modern ofis çözümleri, işlerini kolaylıkla yöneterek daha verimli ve kendilerine daha çok zaman ayırabilecekleri bir iş yaşamına katkı sağlamak için tasarlandı.  

final_giris_render_4.jpg
SPA

SPA

Spa katındaki sauna, buhar odaları ve dinlenme bölümlerinde günün yorgunluğunu atabilecek, açık havuz ve güneşlenme alanında sevdiklerinizle birlikte tazelenebilecek ve tam donanımlı spor salonunda daha sağlıklı bir yaşam için spor yapabileceksiniz. Teras katı ise Akdeniz manzarasıyla yaşam enerjinizi yükseltmek için sizi bekliyor.

SKY POOL

Güneşi ve Akdeniz’i kucaklayan NERISSA Residence, üst katlarında konumlandırılan sosyal alanları ile keyifli bir hayatı en tepede yaşamanız için tasarlandı. Nefes kesen Akdeniz manzarasına bakan NERISSA Residence’ın sosyal alanları, güneşi ve açık havayı kucaklayabilmeniz için 29 ve 32. katlar arasında konumlanıyor.

final havuz_1.jpg
final_render_exterior_mefa_2.jpg

GARDENIA

12.000 m2 genişliğindeki bir alana inşa edilen projenin 11.000 m2’si tamamen yeşil alanlardan oluşacak şekilde planlandı. 32 katlı rezidanssın sunduğu panaromik manzarayla her gün yeniden doğacak ve NERISSA’nın yeşil alanları sayesinde adeta bir orman içinde yaşayabileceksiniz. Futbol, basketbol sahaları gibi farklı sporlar için tasarlanmış spor alanlarıyla birlikte, çocuklar için akülü araç parkuru gibi sosyal alanlar sayesinde tüm aile NERISSA’da yaşama ayrıcalığının keyfini çıkartıyor.

 • Nerissa Mefa depreme dayanıklı mı?
  35 yılı aşan tecrübemizi son modern inşaat teknolojileriyle harmanladık, Nerissa Mefa'nın temellerini en sağlam şekillerde atmayı başardık. Mersin'in en yüksek konut projesi olan Nerissa Mefa için donanımlı mühendis ekibimizle işinde titizliği elden bırakmayan iş ortaklarımız bir araya geldi ve yapılan zemin etütlerinden sonra binamızı en sağlam temel üzerine inşa etmeye başladılar. Türkiye'nin en önde gelen kuruluşlarından ODTÜ'den aldığımız danışmanlık desteğiyle binanın temellerini betonarme karkas sistemiyle inşa ettik. Zeminin ihtiyacı olan 1 metre çapında 16 - 22 metre uzunluğundaki 105 adet fore kazıklar yüksek maliyetleri yüzünden Mersin'de çok nadir olarak görülen bir temel inşa etme yöntemidir.
 • Nerissa Mefa'da takas ile ev satın alma imkanı var mıdır?
  Nerissa Mefa'dan takas ile ev almak mümkün değildir.
 • Nerissa Mefa konutları ne zaman teslim edilecektir?
  Nerissa Mefa'nın inşaatı sürmekte olup konutların teslimi için 2024'ün ikinci yarısı planlanmaktadır.
 • Nerissa Mefa'da fiyatlar nedir?
  Nerissa Mefa konutlarının fiyatları dairenin bulunduğu kat ve metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Her ne kadar tüm konutlar 6+1 olarak dizayn edilmiş olsa da binanın şeklinden dolayı bazı dairelerin ebatları değişmektedir. Nerissa Mefa'da fiyatlar çoğunlukla enflasyona bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Şu andaki en düşük fiyat 22 milyon TL'dir.
 • Nerissa Mefa kaç katlı?
  Nerissa Mefa toplam 34 kattan oluşup bunların sadece ilk 30 katı konutlara ayrılmıştır. Son 4 katında Sky Spa, Sky Pool ve Sky Gym bulunmaktadır.
 • Nerissa Mefa'daki dairelerin genişliği ne kadardır?
  Nerissa Mefa'da her daire 6+1 olarak tasarlanmıştır fakat dairelerin boyutları binanın şeklinden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Bir tip daire olmadığından dolayı dairelerin ebatları brüt olarak 300-350 m2 arasında değişmektedir. Bu ebatlara mevcut 2 dublex daire dahil değildir. Onların ebatlarını öğrenmek isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz: 0530 235 08 33
 • Nerissa Mefa'da kaç oda var?
  Nerissa Mefa'nın dublex daireler hariç tüm daireler 6+1 olarak tasarlanmıştır. Dublex daireler sahiplerinin isteğine göre tasarlanacak olup farklı oda sayılarına sahip olabileceklerdir.
 • Nerissa Mefa nerede konumlanmaktadır?
  Nerissa Mefa Mersin'in Yenişehir ilçesinde 3. çevreyolu üzerinde Yenişehir Kültür Merkezi'nin yakınında konumlanmaktadır. Açık adresimiz şöyledir: Fuat Morel mah. 28177 sok. No:4 Yenişehir/MERSİN
 • Nerissa Mefa projesini hangi firma yapmaktadır?
  Nerissa Mefa projesini MEFA üstlenmektedir. MEFA, 1985 yılından itibaren gayrimenkul ve inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olmasının yanında bu kazandığı itibarını da işine adanmışlık, dürüstlük ve takım çalışması temelleri üzerine inşa etmiştir. Gerek Türkiye'de gerekse yurt dışında tamamlamış olduğu 80'nin üzerindeki prestijli projelerle öne çıkan MEFA, Mersin'in en itibarlı noktasında güvenli ve konforlu bir yaşam inşa ediyor.
 • Nerissa Mefa'da kızartma mutfağı mevcut mu?
  Nerissa Mefa projesinde kızartma mutfağı mevcut değildir.

Şehrin En Prestijli Noktasında Yerinizi Ayırtmak için

Hemen Formu Doldurun, Detayları Görüşelim

bottom of page