top of page
Image by Scott Webb

Mersin’in modern yüzü Yenişehir’de yer alan NERISSA,

daha iyi bir yaşam için tasarlandı. 

Şehirle bütünlük içinde ancak karmaşasından ve kaçındıklarımızdan uzak, kendimize ve yeniliğe yakın; özgürlük ve ayrıcalıklarla donatılmış bir hayat NERISSA’da yaşanıyor. Modern ve nitelikli bir yaşamın gereklilikleri göz önünde bulundurularak tasarlanan bu özgün proje, şehirli sosyal yaşam anlayışına ferah bir soluk katıyor.

boyut.png

Sadece 6 + 1 Daireler
350 - 375 m2

salon.png

Salon

room.png

4 Yatak Odası

oturma-odası_edited.png

Bağımsız Oturma Odası

mutfak.png

Amerikan Mutfak

smart-city.png

Akıllı Ev Sistemleri

Klima.png

Klima Tesisatları ve Klimalar

yangın.png

Yangın Söndürme Sprinterları

underfloor-heating.png

Yerden Isıtma Sistemi

ankastre.png

Tamamen Ankastre Mutfak

Akdeniz’in canlandırıcı güneşi ve esintisi,
NERİSSA MEFA ile yeni bir yaşam alanına hayat veriyor.

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Nerrisa Mefa

Describe your image

final_giris_render_5.jpg

LOUNGE ALANI

NERISSA Residence’ın konforlu lounge bölümü, sakinlerin evleri dışında da dinlenebilmeleri ve sosyalleşebilmeleri için 7/24 hizmet veriyor. İster sabah güne lezzetli bir kahve ile başlamak ister komşularınızla keyifli sohbetlere dalmak, NERISSA’da her an için özel ve nitelikli bir deneyim yaşamak mümkün...

ORTAK TOPLANTI VE

ÇALIŞMA SALONLARI

Lobi ile bağlantılı olarak açık ofisler ve toplantı odaları ile donatılan Nerissa Residence, işiniz için gerekli tüm teknolojik imkanlara sahip.  Proje sakinlerinin diledikleri zaman rezerve ederek kullanabilecekleri bu modern ofis çözümleri, işlerini kolaylıkla yöneterek daha verimli ve kendilerine daha çok zaman ayırabilecekleri bir iş yaşamına katkı sağlamak için tasarlandı.  

final_giris_render_4.jpg
SPA

SPA

Spa katındaki sauna, buhar odaları ve dinlenme bölümlerinde günün yorgunluğunu atabilecek, açık havuz ve güneşlenme alanında sevdiklerinizle birlikte tazelenebilecek ve tam donanımlı spor salonunda daha sağlıklı bir yaşam için spor yapabileceksiniz. Teras katı ise Akdeniz manzarasıyla yaşam enerjinizi yükseltmek için sizi bekliyor.

SKY POOL

Güneşi ve Akdeniz’i kucaklayan NERISSA Residence, üst katlarında konumlandırılan sosyal alanları ile keyifli bir hayatı en tepede yaşamanız için tasarlandı. Nefes kesen Akdeniz manzarasına bakan NERISSA Residence’ın sosyal alanları, güneşi ve açık havayı kucaklayabilmeniz için 29 ve 32. katlar arasında konumlanıyor.

final havuz_1.jpg
final_render_exterior_mefa_2.jpg

GARDENIA

12.000 m2 genişliğindeki bir alana inşa edilen projenin 11.000 m2’si tamamen yeşil alanlardan oluşacak şekilde planlandı. 32 katlı rezidanssın sunduğu panaromik manzarayla her gün yeniden doğacak ve NERISSA’nın yeşil alanları sayesinde adeta bir orman içinde yaşayabileceksiniz. Futbol, basketbol sahaları gibi farklı sporlar için tasarlanmış spor alanlarıyla birlikte, çocuklar için akülü araç parkuru gibi sosyal alanlar sayesinde tüm aile NERISSA’da yaşama ayrıcalığının keyfini çıkartıyor.

Şehrin En Prestijli Noktasında Yerinizi Ayırtmak için

Hemen Formu Doldurun, Detayları Görüşelim

bottom of page